GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Koppar med fat 10187172
nr 1018 7172
Koppar med fat
3 st, 1700-tal, Kina
Kondition: nagg, spricka/ sprickor
måndag 15 februari 2016
kl 19:03:10